http://www.zamins.ir/articles/view-44899.aspx

موتور یخچال پاناسونیک 1/4 ضمانتی 18 ماهه

تماس بگیرید ریال

فروش کمپرسور یخچال پاناسونیک 1/4 ضمانتی 18 ماهه - فروشگاه zamins قیمت موتور یخچال پاناسونیک 1/4 - خرید آنلاین موتور یخچال پاناسونیک با ضمانت نامه - فروش بهترین موتورهای یخچال - قیمت کمپرسور پاناسونیک

فروش موتور یخچال پاناسونیک 1/4 ضمانتی 18 ماهه

قیمت موتور یخچال پاناسونیک 1/4 ضمانتی

برای اطلاع از لیست قیمت موتور یخچال پاناسونیک همین حالا با شماره 09044032379 تماس بگیرید.

کمپرسور یخچالی پاناسونیک 1/4 در کشور مالزی تولید می شود.(با سیم پیچ آلومینیومی) کمپرسور 1/4 پاناسونیک جزء کمپرسور هایی می باشد که از تکنولوژی یخچالی استفاده می کند. کاربرد این موتور یخچال پاناسونیک برای دمای بالای صفر است و برای کارکرد خود می تواند از مبرد R134 بهره ببرد. کمپرسور پاناسونیک موجود در بازار ایران همگی در ظرفیت های پایین و از نوع کمپرسور بسته (Hermetic) سیلندر بیستونی و یا روتاری می باشند. از موتور یخچال پاناسونیک روتاری بیشتر در سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود. کمپرسور های سیلندر بیستونی در دستگاه های سرد کننده خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و در گروه با فشار گاز برگشتی متفاوت گروه بندی می شوند.

موتور یخچالی پاناسونیک 1/4 در ظرفیت های مختلف و توان های متفاوت تولید می شود و برای تجهیزات برودتی مانند یخچال فریزر، کولر گازی، یخ ساز، بستنی ساز و … مورد استفاده قرار می گیرد. موتور یخچال پاناسونیک ساخت کشور مالزی می باشد اما در مدل های روتاری و کمپرسور های کولر گازی در دو مدل ساخت چین و مالزی در بازار ایران عرضه می شود. تمام کمپرسور های تولیدی در کشور های دیگر تحت نظارت و لیسانس پاناسونیک ژاپن می باشند.

برای راه اندازی موتور یخچال پاناسونیک به کاتالوگ شرکت سازنده باید مراجعه شود ولی به طور کلی برای راه اندازی کمپرسور پاناسونیک تک فاز می توان از 4 روش استفاده کرد که در دو گروه اصلی تقسین بندی می شوند:

گروه اول: راه اندازی با گشتاور بالا یا HST که مخفف عبارت High Starting Totoque است که بیشتر برای کمپرسور هایی با ظرفیت برودتی بالا و توان موتور بیش از 1/3 مورد استفاده قرار می گیرد.

گروه دوم: راه اندازی با گشتاور پایین یا LST که مخفف عبارت Low Starting Toroque است در کمپرسور پاناسونیک با ظرفیت پایین مورد استفاده قرار می گیرد . شرکت پاناسونیک به همراه کمپرسور های خود سیستم راه اندازی را ارائه داده و یا نوع روش راه اندازی را مشخص می کند. موتور یخچال پاناسونیک در بسیاری از یخچال ها و فریزر های ساخت ایران نصب شده و کیفیت بسیار مناسبی دارد.

محصول جدید: قیمت موتور یخچال امبراکو 1/3 با ضمانت

خرید آنلاین موتور یخچال پاناسونیک 1/4ضمانتی

برای سفارش موتور یخچال پاناسونیک 1/4 با ضمانت نامه معتبر که برای اولین بار توسط ضامینس در ایران انجام می شود با شماره 09044032379 تماس حاصل کنید.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
پرسش
موافقم0
مخالفم0
فلاح  (چهارشنبه 13 بهمن 1400)
خرید موتور یخچال به صورت ضمانت شده باعث اطمینان خاطر مشتری میشه چون در این مورد کم هزینه ای نمیدیم...متشکرم از کار خوبتون