http://www.zamins.ir/articles/view-44899.aspx

قیمت کمپرسور یخچال پاناسونیک 1/5 ضمانتی 18 ماهه - ضامینس

  • تعداد رای : 1
  • میزان بازدید :1112
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : 18 ماهه
فروشنده :
موجودی کالا :

تماس بگیرید

موتور یخچال پاناسونیک 1/5 ضمانتی 18 ماهه

تماس بگیرید ریال

قیمت کمپرسور یخچال پاناسونیک 1/5 ضمانتی 18 ماهه - ضامینس کمپرسور یخچال پاناسونیک 1/5 ضمانتی - قیمت کمپرسور پاناسونیک یخچال - فروش انواع موتور یخچال پاناسونیک در فروشگاه ضامینس

قیمت کمپرسور یخچال پاناسونیک 1/5 ضمانتی (18 ماهه)

ضامینس برای اولین تمامی موتورهای (کمپرسور) یخچال را با ضمانت نامه 18 ماهه معتبر به فروش می رساند. همین حالا با شماره 09044032379 تماس بگیرید و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید.

کمپرسور 1/5 پاناسونیک در کشور مالزی تولید می شود. این کمپرسور جزء کمپرسور هایی می باشد که از تکنولوژی یخچالی استفاده می کند. کاربرد این مدل برای دمای بالای صفر است و برای کارکرد خود می تواند از مبرد R134 بهره ببرد. این کمپرسور برای تامین قدرت خود از برق تک فاز استفاده می کند و دارای توانی معادل 1.5 اسب بخار است.

محصول جدید: خرید موتور ضمانتی یخچال دانپر 1/5

مشخصات فنی موتور یخچال پاناسونیک 1/5 ضمانتی

موتور یخچال پاناسونیک در ظرفیت های مختلف و توان های متفاوت تولید می شود و برای تجهیزات برودتی مانند یخچال فریزر، کولر گازی، یخ ساز، بستنی ساز و … مورد استفاده قرار می گیرد. این کمپرسور ساخت کشور مالزی می باشد اما در مدل های روتاری و کمپرسور های کولر گازی در دو مدل ساخت چین و مالزی در بازار ایران عرضه می شود.

ساخته شده با سیم پیچ آلومینیومی

کمپرسور یخچالی 1/5 پاناسونیک موجود در بازار ایران همگی در ظرفیت های پایین و از نوع کمپرسور بسته (Hermetic) سیلندر پیستونی و یا روتاری می باشند. از کمپرسور پاناسونیک روتاری بیشتر در سیستم های تهویه مطبوع استفاده می شود. کمپرسور های سیلندر بیستونی در دستگاه های سرد کننده خانگی مورد استفاده قرار می گیرد و در گروه با فشار گاز برگشتی متفاوت گروه بندی می شوند.

در زمان خرید این کمپرسور به فشار برگشتی و روش خنک کاری کمپرسور دقت شود. دمای گاز برگشتی سهم مهمی در راندمان و همچنین کاهش دمای روغن کمپرسور دارد و افزایش  و یا کاهش این دما می تواند به کمپرسور لطمه وارد کند.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر